به سایت تیرچه استاندارد رضا صنعت پایتخت خوش ؛آمدید

faarazenfifrdeitjakoptroruestr

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
 x 
سبد خرید خالی

دپارتمان تولید تیرچه فولادی

دپارتمان تولید تیرچه فولادی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

شرکت تیرچه بلوک رضا به عنوان یکی از پیشگامان و با داشتن نام نیکو برای کیفیت در تولید تیرچه های فولادی با جان باز با در اختیار داشتن ۶ دستگاه شابلون تولید تیرچه فلزی و ۱۲ دستگاه جوشکاری با گاز محافظ CO2 و ۴ دستگاه فرمینگ و برش میلگرد و تسمه و نبشی، دارای ظرفیت تولید ۵۰۰ تن تیرچه فلزی در ماه می باشد.

 

از خصوصیات منحصر به فرد تیرچه های فلزی شرکت تیرچه پادیر استفاده از روش جوشکاری با گاز محافظ CO2 در تولید این نوع تیرچه ها علی رغم اجباری نبودن این روش جوشکاری در استاندارد ملی ۱۲۹۷۷ می باشد.

 

اجزای تشکیل دهنده تیرچه فولادی با جان باز:

 

تسمه فولادی: خصوصیات ورق بال تحتانی باید با استاندارد ملی، ویژگی های فولاد گرم نوردیده به شماره ۳۶۹۴ ایران مطابقت داشته باشد.

نبشی فولادی: خصوصیات نبشی بال فوقانی که به روش شکل دهی سرد به صورت نبشی درآمده باشد، باید با استاندارد ملی، ویژگی های فولاد گرم نوردیده به شماره ۳۶۹۴ ایران مطابقت داشته باشد.

 

میلگرد تقویتی: خصوصیات میلگردهای تقویتی باید با استاندارد ملی، ویژگی های میلگرد گرم نوردیده از نوع ساده یا آجدار به شماره ۳۱۳۲ ایران مطابقت داشته باشد.

 

میلگرد گوشواره: خصوصیات میلگردهای گوشواره باید با استاندارد ملی، ویژگی های میلگرد گرم نوردیده از نوع ساده یا آجدار به شماره ۳۱۳۲ ایران مطابقت داشته باشد.

 

 

 

Search